Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Rádi Vám předáme informace k možnostem pracovního uplatnění ve skupině PKP CARGO INTERNATIONAL, vzájemné spolupráci, stejně jako k dalším otázkám z oblasti HR.
V případě Vašeho zájmu neváhejte a kontaktujte nás.

 

Luděk Vyplel

HR specialista

Telefon: +420 596 166 447
Email: ludek.vyplel@pkpcargointernational.com 

Martina Gomolová

HR specialista

Telefon: +420 596 166 306
Email: martina.gomolova@pkpcargointernational.com

 

 

Jakub Fridrich

HR specialista

Telefon: +420 596 166 229
Email: jakub.fridrich@pkpcargointernational.com

 

PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.
Hornopolní 3314/38
702 62 Ostrava – Moravská Ostrava, Česká republika

Email: kariera@pkpcargointernational.com, skoly@pkpcargointernational.com

Buďme ve spojení

        

www.pkpcargointernational.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Napište nám

Prostřednictvím kontaktního formuláře


Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím, aby společnost PKP CARGO INTERNATIONAL a.s, sídlem Hornopolní 3314/38 jakožto správce osobních údajů zpracovala mé osobní údaje pro účely komunikace, případně navázání spolupráce v oblastech, jako jsou například: stipendijní program, závěrečné práce, praxe, exkurze apod., a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27.dubna 2016, obecné nařízení o ochraně osobních údajů a související legislativou. Souhlas uděluji na dobu 1 roku (12 měsíců) od data odeslání osobních údajů.
Tímto jsem informován/a a beru na vědomí, že Správce shromažďuje a zpracovává mé výše uvedené osobní údaje na základě tohoto souhlasu, který mohu kdykoli odvolat a to emailem na adresu: kariera@pkpcargointernational.com
Tímto jsem dále informován/a a beru na vědomí, že mám právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popř. omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, jakož i právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.
Jsem tímto informován / informována o tom, že mé osobní údaje nebudou použity k rozhodování čistě na bázi automatizovaného zpracování, ani profilování.
Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům Správce, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování a nebudou předávány třetím stranám.